Galicyjska Inicjatywa Strategiczna Strona Główna Galicyjska Inicjatywa Strategiczna
www.wojenne-planszowki.pl

Ogólnopolskie forum poświęcone
planszowym grom wojennym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Profes vs Archanioł HPS
Autor Wiadomość
profes79
[Usunięty]

Wysłany: 24 Marzec 2012, 22:16    [Cytuj]

Bitwa pod Dalton zakończyła się po 20 etapach bidem na major federal victory - uznałem, że dalsza gra to byłyby dożynki konfederatów bez jakichś większych szans na zadanie większych strat federalnym.

Gabryś twierdzi, że da się to wygrać konfederatami i ma mi to pokazac w kolejnej kampanii :P

Czeka nas Resaca!

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 24 Marzec 2012, 22:54    [Cytuj]

Scenariusza nie znałem i popełniłem kilka błędów. Na szczęście Michał większe. Scenariusz ciekawy, ale więcej wybaczający federalnym.

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 25 Marzec 2012, 22:09    [Cytuj]

Odpuściłem Michałowi poprzedni scenariusz i ten mogę teraz przegrać. No nic, nie poddam się :twisted:

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 26 Marzec 2012, 05:41    [Cytuj]

Okopy pod Resaca są straszne - co Gabrysiowi nie przeszkadza mnie demolować :)

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 26 Marzec 2012, 16:57    [Cytuj]

Ta, aż boję się zobaczyć kolejny plik
:evil:

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 26 Marzec 2012, 17:03    [Cytuj]

E tam, pewnie kolejne 20 routów :D

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 26 Marzec 2012, 17:22    [Cytuj]

Tylko 12 :)
Ale widzę, że ok. 10 jednostek Ci spierdzieliło po mojej turze :) Poprzedniej, dobrze, dobrze :)

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 28 Marzec 2012, 22:01    [Cytuj]

Bitwa pod Resaca trwa nadal. Gabryś wdarł mi się w umocnienia w trzech miejscach, ale w dwóch dosyć szybko go zablokowałem i stopniowo wypycham; w trzecim dopiero planuję go wypchnąć.
Cichą sceną dramatu jest niewielki forcik na północnym odcinku - obsadzony był przez cztery moje napoleony i osłonięty na trzech polach polami przeszkód (abatis). Gabryś zdobył te działa - piechota która tego dokonała została wystrzelana ogniem z pobliskich okopów a same działa ponownie obsadzone; Gabryś po kilku etapach wybił chroniącą działa piechotę i zdobył je ponownie - no to mu wybiłem piechotę i odbiłem działa - a wszystko w miejscu które w zasadzie nie ma znaczenia w porównaniu z tym, co się dzieje na innych odcinkach frontu :)

Piotr
Grossadmiral
S.M.S. Graudenz

Wysłany: 29 Marzec 2012, 14:20    [Cytuj]

Gabryś jest niezrównany w epickich bojach. :)

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 31 Marzec 2012, 20:34    [Cytuj]

Cytat:
Victory!!! The Confederate States of America is rejoicing throughout the South. International recognition is only a matter of time.

Gabryś rozkwasił sobie nos o Resaca :) Oczywiście jest to wynik jego bida.

Ponieważ mam ochotę grać dalej to zmieniłem bida na inny wynik niż konfederackie major victory i mam nadzieję, że gramy dalej :)

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 31 Marzec 2012, 21:33    [Cytuj]

Nie znam gry, nie znam warunków :) Mogłem odrzucić Twojego bida w poprzedniej grze i powalczyć jeszcze. No ale nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać :) Widać, że południowców bić trzeba w pierwszym scenario :)

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 31 Marzec 2012, 21:41    [Cytuj]

trzeba :)

Albo nie trzeba bić się pod Resaca :)

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 1 Kwiecień 2012, 22:09    [Cytuj]

Trwa walka pod Cashville. Na razie masakruję Gabrysia ale cały czas czuję podejrzaną ciszę w powietrzu....

Gabryś twierdzi, że to efekt walk pod Resaca ale mu nie wierzę :)

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 2 Kwiecień 2012, 14:45    [Cytuj]

No po prostu podejrzewany jest o dezinformację!! To potwarz :P

[ ODPOWIEDZ ]