Galicyjska Inicjatywa Strategiczna Strona Główna Galicyjska Inicjatywa Strategiczna
www.wojenne-planszowki.pl

Ogólnopolskie forum poświęcone
planszowym grom wojennym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Epoka napoleońska] Wojny napoleońskie
Autor Wiadomość
Gonzo
chorąży marynarki

Wysłany: 3 Wrzesień 2007, 07:38   [Epoka napoleońska] Wojny napoleońskie [Cytuj]

Temat do pogaduszek o tej grze :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Kadrinazi
Rav alúf
INS 'Kidon'

Wysłany: 3 Wrzesień 2007, 09:20    [Cytuj]

Kolejna podróż sentymentalna - niemal zębami rozrywałem papier w który była opakowana paczka gdy kupiłem grę :) Maleńkie żetony, niewielka mapa,co czyniło grę łatwą do rozłożenia w pełnym ludzi domu. Jako że często musiałem grywać sam, Wojny były idealne - taka sama ilość żołnierzy po obu stronach :) Robiłem sobie tylko ODB na kartce, gdzie każdy dywizjoner był znanym Marszałkiem (Francuzi) lub Generałem (Rosjanie) i do ataku! Ney zawsze dowodził 10 dywizją złożoną z grenadierów :lol:
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

profes79
[Usunięty]

Wysłany: 3 Wrzesień 2007, 15:45    [Cytuj]

Mialem przyjemnosc stoczyc boj z Bavarskym w Muszynie, doszczetnie roznoszac jego Francuzow na angielskich bagnetach :) Gra latwa, lekka i przyjemna; za czorta nie moge dojsc dlaczego sie uparli na stosowanie oznaczen 1-4 i stosowanie mnoznikow skoro mozna bylo od razu zamiescic wlasciwe wartosci na wszystkich zetonach (trzeba byloby ew. pomyslec co zrobic z grenadierami).

Sama mapa ladnie wydana, nadajaca sie do toczenia jakichs fikcyjnych walk zetonami z innych systemow.

[ ODPOWIEDZ ]