Galicyjska Inicjatywa Strategiczna Strona Główna Galicyjska Inicjatywa Strategiczna
www.wojenne-planszowki.pl

Ogólnopolskie forum poświęcone
planszowym grom wojennym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - Między Wierszami a hukiem dział - 7 maja 2016
Autor Wiadomość
ConradP
Premier-maître

Wysłany: 28 Kwiecień 2016, 21:13   Warszawa - Między Wierszami a hukiem dział - 7 maja 2016 [Cytuj]

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie z wojenną grą planszową w klubo - księgarni "Między Wierszami" w Warszawie przy ul. Grochowskiej 288. Odbędzie się ono w sobotę 7 maja od godz. 15. Lokal teoretycznie czynny jest do 21, ale jeśli będą chętni i taka potrzeba, to będzie można trochę przedłużyć pobyt.
W założeniu spotkanie ma zachęcić nowych ludzi do sięgnięcia po takie gry. Od jakiegoś czasu regularnie odbywają się tam wieczory gier euro. Tym razem będzie czas dla naszego hobby :)
Swoją obecność potwierdzili Raleen ze swoją Ostrołęką oraz Krzysiek z Wyścigiem do Berlina. Jakieś gry ja przywiozę ze swoich skromnych zasobów. Ale oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych, można przyjść ze swoją grą (wojenną ;) ) i pograć w bardzo przyjemnym lokalu i oczywiście w doborowym towarzystwie.
Strona wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/112026752537185/

Serdecznie zapraszam
Konrad
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 06:34    [Cytuj]

Czy w związku z tym na Forum Strategie pojawi się z powrotem informacja o możliwości zakupu "Krwawych Pól Małujowic"?
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

brathac
Lieutenant Commander

Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 16:39    [Cytuj]

Zouave napisał/a:
Czy w związku z tym na Forum Strategie pojawi się z powrotem informacja o możliwości zakupu "Krwawych Pól Małujowic"?

Chyba jak piekło zamarznie! :roll: :lol:
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 30 Kwiecień 2016, 13:34    [Cytuj]

Mi nie przeszkadza informacja o jakiejś niby konkurencyjnej grze tylko brak symetrii. Mało to eleganckie.
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

clown
Tatuś

Wysłany: 2 Maj 2016, 09:46    [Cytuj]

Moim zdaniem po prostu trzeba robić swoje i się nie przejmować.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
[Profil] [PM]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 2 Maj 2016, 11:52    [Cytuj]

Jest to przykre, że ktoś tak "propaguje" gry wojenne, ale to jego problem. Ja działam. Przygotowuję do wydania dwie bitwy Września a potem mam w zanadrzu dwie arcyciekawe bitwy XVIII-wieczne. Obie pójdą w jednym pudełku. Zrobiłem mapy, trzeba dorobić ikony i porządnie przetestować drugą. Pierwsza jest już raczej przetestowana.

o Sandomierzu
[Profil] [PM]

[ ODPOWIEDZ ]