Galicyjska Inicjatywa Strategiczna Strona Główna Galicyjska Inicjatywa Strategiczna
www.wojenne-planszowki.pl

Ogólnopolskie forum poświęcone
planszowym grom wojennym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sugestie/uwagi
Autor Wiadomość
Grohmann

Wysłany: 1 Czerwiec 2006, 17:18   Sugestie/uwagi [Cytuj]

Nie chcę się narzucać ale proponuję powyrzucać zbędne elementy forum , takie jak greckie litery, style liter, opcje, załączniki, exp-y itp. Przejrzystość forum tylko na tym zyska. Tak mi się przynajmniej wydaje :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 1 Czerwiec 2006, 17:20   Re: Sugestie/uwagi [Cytuj]

Grohmann napisał/a:
Nie chcę się narzucać ale proponuję powyrzucać zbędne elementy forum , takie jak greckie litery, style liter, opcje, załączniki, exp-y itp. Przejrzystość forum tylko na tym zyska. Tak mi się przynajmniej wydaje :)

O Expach myślałem, tylko muszę dojść, jak to zdziałać.
Reszta też nie jest potrzebna.
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

Grohmann

Wysłany: 1 Czerwiec 2006, 17:29    [Cytuj]

Po wejściu w panel admina - większośc ustawień jest w polu Ogólne->Konfiguracja.
O expach jeśli dobrze pamiętam jest w Profilu i w Widokutematów.
[Profil] [PM] [E-mail]

Bergman
Matrose

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 15:04    [Cytuj]

Z szacunkiem przedkładam, by w dziale Download pojawiły się przepisy w formacie pdf jak naszybciej :lol:

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 16:10    [Cytuj]

Bergman napisał/a:
Z szacunkiem przedkładam, by w dziale Download pojawiły się przepisy w formacie pdf jak naszybciej :lol:

Powoli się zrobi - ja nie dość, że produkuję przepisy, to jeszcze żetony i forum. Dobrze, że jestem chory, to mogłem je ruszyć.
Na dodatek jeszcze pliki Cyberboarda, wprawdzie nie ja je będę robił, ale i tak przygotować grunt trzeba.
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

Panzer
Oberfähnrich zur See
Schlachtschiff Gneisenau

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 17:12    [Cytuj]

Bergman napisał/a:

Ja też jestem za tym, bo można by dołączyć szkice różnych sytacji, wynikające z przepisów. Na początku miałem problemy z np. określeniem kierunku ostrzału, dopiero rysunki mi pomogły w ogarnięciu tego wszystkiego.
[Profil] [PM] [E-mail]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 17:14    [Cytuj]

Panzerfan napisał/a:
Bergman napisał/a:

Ja też jestem za tym, bo można by dołączyć szkice różnych sytacji, wynikające z przepisów. Na początku miałem problemy z np. określeniem kierunku ostrzału, dopiero rysunki mi pomogły w ogarnięciu tego wszystkiego.

Wstawię, to sluszna uwaga.

o Sandomierzu
[Profil] [PM]

slowik

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 20:39    [Cytuj]

Niewiem jak u was ale ja sie musze na nowo logowac jezeli che cos napisac po tylko kilkuminutowej przerwie aktywnosci na forum (tzn. ze nic wtedy nei pisalem)...
[Profil] [PM] [E-mail]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 20:41    [Cytuj]

slowik napisał/a:
Niewiem jak u was ale ja sie musze na nowo logowac jezeli che cos napisac po tylko kilkuminutowej przerwie aktywnosci na forum (tzn. ze nic wtedy nei pisalem)...

Być może przeglądasz dwa fora na raz - mnie też często wtedy wywalało.

Trzeba porozmawiać z Oberingenieurem, ja tu tylko zamiatam.

o Sandomierzu
[Profil] [PM]

slowik

Wysłany: 2 Czerwiec 2006, 20:47    [Cytuj]

Musze z nim zamienic slowko ;)
[Profil] [PM] [E-mail]

Panzer
Oberfähnrich zur See
Schlachtschiff Gneisenau

Wysłany: 5 Czerwiec 2006, 06:01    [Cytuj]

Zulu von Auffenberg napisał/a:
slowik napisał/a:

Być może przeglądasz dwa fora na raz - mnie też często wtedy wywalało.

Dokładnie tak. Prawdopodobnie logujesz się w międzyczasie na forum "po sąsiedzku". Mają podobne adresy www, i dlatego za kazdym razem musisz się logować od początku.
[Profil] [PM] [E-mail]

El Caudillo
starszy marynarz

Wysłany: 29 Marzec 2007, 01:08    [Cytuj]

Pytanie w kwestii formalnej organizacyjnej.

Super, ze XVIIw rozbudowuje sie i otrzymalismy od sztabu gen. nowy dzial, historyczny! :D
Ale czas na pytanie, czy zwykly szary Starszy Marynarz, jak chociazby El Caudillo moze otwierac nowe tematy w interesujacych go zagadnieniach? Bo moze odpowiedzialny za dzial Moderator dostaje bialej goraczki widzac powstajacy balagan na forum?

Pytanie stad, ze w nowym dziale Historia XVIIw widze wielki potencjal zagadnien, a jak na razie tylko Gustaw II Adolf na warsztacie... 8) :D
[Profil] [PM]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 29 Marzec 2007, 05:41    [Cytuj]

Każdy może otwierać tematy w interesujących go działach, niekoniecznie tylko moderator czy administrator.
Jak brakuje Ci jakiegoś działu, daj znać, to go utworzę.

o Sandomierzu
[Profil] [PM]

RAJ

Wysłany: 29 Marzec 2007, 07:49    [Cytuj]

No to ja sie chwile rozpisze a propo moich propozycji organizacyjnych.

1) Zmienic nazwe podforum Offtopic na Inne lub Dodatkowe. Teraz jest podforum Offtopic i dzial offtopic a po zmianie byloby Inne > Offtopic. Dzieki temu Inne gry przestana byc offtopikiem a stana sie po prostu dodatkowym elementem naszego hobby. :)

2) Wydzielic konkursy jako osobny dzial. Wiem ze to teraz tylko jeden watek, ale jest to konkurs zdjeciowy, a ja bym chetnie zobaczyl jeszcze konkurs historyczny (Strategosowy). Z uwagi na nasze zainteresowania te konkursy to zdecydowanie nie sa offtopiki.

3) W Historii warto dodac nowe dzialy i zreorganizowac stare na:
Starożytność i Sredniowiecze,
XVIw-XVIIw
XVIIIw-XIXw
1900r-1922r (IWW + geneza + rewolucja w Rosji itp)
1923r-1945r (IIWW + okres miedzywojenny)
Od 1945 do dzisiaj

Oczywiscie mozna troche to zmodyfikowac - to tylko propozycja jest. :)

4) Podobnie warto podzielic podforum Gry ladowe - (ja bym tez usunal ladowe z nazwy i polaczyl z lotniczymi i morskimi). Podforum to powinno byc poswiecone roznym grom.

5) Jezeli zas chcielibysmy omawiac gre ktora ma zostac opracowana i wydana przez nas (nie tylko Zulusa ale takze innych) to powinien sie dla niej pojawic dzial w podforum "Wydajemy grę pod tytułem" - mozna tez zmienic jego nazwe na "Tworzymy gry". Powinien byc tu dzial: Ogolne plany, gdzie omawialibysmy luzne koncepcje i pomysly a nastepnie jakby jakas gra sie zaczela krystalizowac to wtedy (tak jak napisalem) dostawalaby wlasny dzial w tym podforum (jesli oczywiscie autor by tego chcial).

Ja wiem - w znacznej czesci to kosmetyka ale moze miec z czasem znaczenie dla przyciagania nowych uzytkownikow oraz zwiekszania aktywnosci obecnych. Jak nie ma miejsca na jakies posty to nikt ich nie pisze, ale jakby sie pojawilo, to coz - natura nie znosi prozni. :)

Oczekuje pozytywnego rozpatrzenia mojego podania za co z gory dziekuje. ;)
http://www.gamesfanatic.pl
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 29 Marzec 2007, 07:54    [Cytuj]

Podanie jest rozpatrywane.
Organ administracji forumowej, zgodnie z Kodeksem postępowania administracji forumowej (K.p.a.f.) ma miesiąc na załatwienie sprawy prostej, sprawy szczególnie skomplikowane załatwia się w dwa miesiące.

Myślę nad tym, częśc zmian mi się podoba.

o Sandomierzu
[Profil] [PM]

[ ODPOWIEDZ ]