Galicyjska Inicjatywa Strategiczna Strona Główna Galicyjska Inicjatywa Strategiczna
www.wojenne-planszowki.pl

Ogólnopolskie forum poświęcone
planszowym grom wojennym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LMS luty 2015 - szczegóły wkrótce
Autor Wiadomość
Filip Apostoł

Wysłany: 25 Luty 2016, 21:57    [Cytuj]

Myślę, że nie byłoby z tym problemu. Zastanawiam się nawet nad stworzeniem konkretnego wydarzenia na Fb, może to ściągnęłoby dodatkowych chętnych, którzy zawsze chcieli, ale się wstydzili:)

Felippe.pl - zapraszam serdecznie!
[Profil] [PM] [E-mail]

Piotr
Grossadmiral
S.M.S. Graudenz

Wysłany: 26 Luty 2016, 12:57    [Cytuj]

Filip Apostoł napisał/a:
Myślę, że nie byłoby z tym problemu. Zastanawiam się nawet nad stworzeniem konkretnego wydarzenia na Fb, może to ściągnęłoby dodatkowych chętnych, którzy zawsze chcieli, ale się wstydzili:)

Fb jest dobrym miejscem do promocji imprezy.

clown
Tatuś

Wysłany: 26 Luty 2016, 13:27    [Cytuj]

Dla mnie kluczowy jest termin. Kalendarz manewrowy jest napięty niczym baranie jaja, więc proszę o rozsądek :)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
[Profil] [PM]

Raubritter

Wysłany: 26 Luty 2016, 16:46    [Cytuj]

Właśnie, trzeba rozważnie dobierać terminu, bo od manewrów robi się gęsto. Styczeń raczej odpada, bo zimno i do tego poświątecznie, ale potem się zaczyna - w lutym Strategos, w marcu Kraków, w kwietniu Przemyśl, w maju Grenadier, w lipcu/sierpniu Muszyna, we wrześniu Brańszczyk i Niepołomice, w październiku znowu Kraków :-)

Grenadier ma swoją specyfikę, która nie wszystkich przyciąga, więc może jakoś maj/czerwiec (choć tu z kolei są już majówki i inne wyjazdy)? Albo już termin późnojesienny, czyli listopad (wtedy pytanie, czy to nie zbyt późno)?

Dobrze, że jest chęć organizatora - lubię Lublin, a po śmierci Lubelskich Manewrów nie mam powodów, żeby to miasto odwiedzić. Byłaby okazja :-)

clown napisał/a:
Dla mnie kluczowy jest termin. Kalendarz manewrowy jest napięty niczym baranie jaja, więc proszę o rozsądek :)

I że niby chciałbyś przyjechać do Lublina? Ze Szczecina? Cóż za poświęcenie!
Czy coś byś przeciw miała?
[Profil] [PM] [E-mail]

clown
Tatuś

Wysłany: 26 Luty 2016, 22:11    [Cytuj]

Cytat:
I że niby chciałbyś przyjechać do Lublina? Ze Szczecina? Cóż za poświęcenie!

Byłem dwa razy, więc znam specyfikę :mrgreen: W tym jeden raz uroczym dwunastogodzinnym kursem pociągu relacji Szczecin - Lublin w wagonie dla palących :roll:
Grenadier w sumie dla mnie może nie istnieć, bo to impreza dla przebierańców i amatorów grochówki, kiełbasy i zabawkowych pistoletów, więc okolice tego terminu byłyby OK. Ale nie wiem co na to Warszawiacy, bo pewnie znowu będzie jakieś pospolite ruszenie na Grenadiera :P
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
[Profil] [PM]

Filip Apostoł

Wysłany: 27 Luty 2016, 01:48    [Cytuj]

Dla mnie maj/czerwiec jest jak najbardziej ok. Ustalę termin i podam do informacji. Ktoś ma jakiś weekend z góry wyłączony?

[Profil] [PM] [E-mail]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 28 Luty 2016, 21:04    [Cytuj]

Proponowałbym maj. Grenadierem nie ma co się przejmować. Jedna moja wizyta zniechęciła mnie katastrofalnie do imprezy jako spotkania nad planszą. Gdyby nie wypalił z jakichś względów Lublin mam plan awaryjny, ale bieszczadzki ;-) Tak czy inaczej za Lublin trzymam kciuki.
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

maciunia

Wysłany: 28 Luty 2016, 21:19    [Cytuj]

Filip Apostoł napisał/a:
Dla mnie maj/czerwiec jest jak najbardziej ok. Ustalę termin i podam do informacji. Ktoś ma jakiś weekend z góry wyłączony?

U mnie w porze letniej, tzn od maja wszystkie weekendy wyłączone. Zdanie na temat kalendarza mam też od lat niezmienne. Kolejna impreza tradycyjnie manewrowa w okresie maj-sierpień, to strzał kulą w płot. :razz: Lublin wspominam bardzo dobrze m.in. dlatego, że listopad dzięki niemu nie był taki smutny :wink:

Raubritter

Wysłany: 28 Luty 2016, 22:56    [Cytuj]

Profil Grenadiera i trudne warunki tam panujące faktycznie odstraszają niektórych graczy (w tym mnie). Z tego względu maj można traktować jako konwentowo luźny, jednak faktem jest, że część z nas może już w wiosenno-letnie weekendy nad siedzenie nad planszą przedkłądać inne aktywności. Ja mogę zadeklarować wstępne zainteresowanie w maju (poza weekendem 1-3 maja), czerwcu, ale i w listopadzie. W październiku raczej nie, bo pewnie Samuel zrobi jesienną edycję Krakowa, a tam staram się pojawić zawsze.
[Profil] [PM] [E-mail]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 29 Luty 2016, 07:42    [Cytuj]

Ale do Muszyny garną ludziki jak Gucio do miodu więc jeden łykend dodatkowo nie musiałby być problemem.
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

Samuel
Premier-maître

Wysłany: 29 Luty 2016, 17:37    [Cytuj]

W kwestii Samuela mogę dodać, że jeśli teraz zabookowałbyś październik, on mógłby ogłosić swoją imprezę w listopadzie, a jeśli listopad - w październiku. Znam go, elastyczny facet, przynajmniej w pewnych partiach. :razz:
Loved I not Honour more.
[Profil] [PM] [E-mail]

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 29 Luty 2016, 18:13    [Cytuj]

Samuel napisał/a:
W kwestii Samuela mogę dodać, że jeśli teraz zabookowałbyś październik, on mógłby ogłosić swoją imprezę w listopadzie, a jeśli listopad - w październiku. Znam go, elastyczny facet, przynajmniej w pewnych partiach. :razz:

Brawa dla Samuela. Wygina śmiało rozum, wygina śmiało rozum! ;-)

o Sandomierzu
[Profil] [PM]

Filip Apostoł

Wysłany: 29 Luty 2016, 20:53    [Cytuj]

Powiem Wam szczerze, że nie bardzo mi się chce czekać do października/listopada. Kto wie czy będziemy wtedy jeszcze żyć?:) Zawsze powtarzam: co masz zrobić za 8 miesięcy, zrób za 2 miesiące! Tak zawsze powtarzam.
A tak szczerze, to nie grałem w nic poważniejszego od naprawdę dawna. Mam ciśnienie.
No i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w pod koniec roku zrobić kolejną imprezę dla chętnych. Może akurat Wam się u mnie spodoba.
13-15 maja?

[Profil] [PM] [E-mail]

Raubritter

Wysłany: 1 Marzec 2016, 17:08    [Cytuj]

Do maja jeszcze daleko, ale na tę chwilę termin 13-15.05 mi pasuje. Wszystko zależy też od stopnia mobilizacji innych członków grupy warszawskiej, bo jednak razem raźniej.
[Profil] [PM] [E-mail]

Leo

Wysłany: 1 Marzec 2016, 20:31    [Cytuj]

Ja wtedy odpadam - będę sprawdzał matury.
[Profil] [PM]

[ ODPOWIEDZ ]