Galicyjska Inicjatywa Strategiczna Strona Główna Galicyjska Inicjatywa Strategiczna
www.wojenne-planszowki.pl

Ogólnopolskie forum poświęcone
planszowym grom wojennym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nr 17 - wici
Autor Wiadomość
RyTo
Kybernetes

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 08:33   nr 17 - wici [Cytuj]

Stoimy, towarzysze, na rozdrożu. Dwie drogi stają przed nami - albo artykuły spłyną i zostaną złożone na kształt przypominający plik pdf przed 1 października, albo spływać będą wolniejszą strużką i wtedy numer złożony zostanie po 8 października.

Wyjeżdżam bowiem w tych terminach i nie będę obecny przy swoim warsztacie.

Nie trwóżcie się jednak towarzysze, bo jest jeszcze trzecia droga - oto człowiek renesansu w ilości jednego bądź dwóch osób napiszą wstęp, recenzje gier planszowych i komputerowych, książek, popełnią felieton z artykułem historycznym, skwitują rynek wydawniczy zapowiedziami.

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 17:20    [Cytuj]

Pisałem Czarkowi, że moje teksty ok. 5 października wyślę.

clown
Tatuś

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 17:22    [Cytuj]

Tak, potwierdzam co Gabryś napisał - myślę, że taka obsuwa nie rzutuje specjalnie na "czytalność" Weterana, a nawet wpływa na popyt :)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
[Profil] [PM]

RyTo
Kybernetes

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 17:39    [Cytuj]

Popieram przejrzystość funkcjonowania naszej redakcji :)
To wszystko nie oznacza jednak, że chcący przesłać/napisać muszą czekać do ostatniej chwili (to również dotyczy mnie, ojej).

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 22:44    [Cytuj]

Problem w tym, ze jeden tekst jest w edycji a drugi jedynie ma zarys koncepcyjny :P

RyTo
Kybernetes

Wysłany: 30 Październik 2011, 19:35    [Cytuj]

Kilka tekstów napłynęło, jednak nie widzę ni entuzjazmu, ni pośpiechu u innych autorów. O co chodzi? Termin orientacyjny został podany tym razem, jednak w niczym nie zmienia to stanu posiadania tekstów do publikacji.

Czyżbyśmy musieli ogłosić konkurs, w którym będzie można wygrać książkę?

pablo
Kapitan fregaty pirackiej

Wysłany: 30 Październik 2011, 21:51    [Cytuj]

Myślę że to byłby niezły marketingowo pomysł ;)

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 2 Listopad 2011, 08:01    [Cytuj]

Umówiliśmy się z Cezarym, że do Weterana napiszemy recenzję gry "Marne 1918 - Friedensturm", ale nie wiem, kiedy to będzie, bo kilka razy trzeba zagrać.
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

RyTo
Kybernetes

Wysłany: 2 Listopad 2011, 21:22    [Cytuj]

Piszcie, piszcie :)

PzKpfw II
7 Brygada Kawalerii Narodowej

Wysłany: 11 Grudzień 2012, 20:12    [Cytuj]

Czy to fajne pisemko upada z powodu braku artykułów i chętnych do machania piórem, tudzież klawiaturką? Szkoda by było... Kiedy 17 numer zapali się na pikselach monitorów?
[Profil] [PM]

Archanioł
[Usunięty]

Wysłany: 11 Grudzień 2012, 21:01    [Cytuj]

Pewnie nigdy.

Zouave
Sergent-chef
1-re Regiment de Zouave

Wysłany: 11 Grudzień 2012, 21:06    [Cytuj]

Cezary się przerzucił na blog, więc chyba nigdy. Ale na blog zapraszam i ja. Są ciekawe recenzje i audycja radiowa :razz: :wink:
„Podeszliśmy pod jedno z bardzo pięknych miast. Położone jest ono nad stromym brzegiem szerokiej rzeki. Ludzie tam, Aniu, ja wierzę, są dobrzy. Czegoż oni nie wycierpieli w tej niewoli. Faszyści tak łatwo stąd nie odejdą. A tak by się chciało, żeby piękne miasto nie było obiektem działań. W ogóle chciałoby się, żeby Ziemia nasza była nie w ogniu, lecz w kwiatach...”

o Sandomierzu
płk Wasyl Skopenko, dowódca 1180 Pułku Strzelców 350 Dywizji Strzelców, Ukrainiec, żołnierz Armii Czerwonej
[Profil] [PM]

RyTo
Kybernetes

Wysłany: 11 Grudzień 2012, 22:55    [Cytuj]

Nie wiem, czy historia wydawania tego pisma kiedykolwiek zostanie udokumentowana, więc odpowiadam. Numer został złożony, ale nigdy nie został oficjalnie zatwierdzony do "publikacji". Było to związane z moim widzimisię, aby autorzy przesyłali mi wiadomość, że wszystko jest ok w wersji przed-finalnej. Plik w wersji pdf istnieje.

Raubritter

Wysłany: 12 Grudzień 2012, 00:30    [Cytuj]

Zouave napisał/a:
Cezary się przerzucił na blog, więc chyba nigdy. Ale na blog zapraszam i ja. Są ciekawe recenzje i audycja radiowa :razz: :wink:

O kurczę, faktycznie. Ściągnąłem i w wolnej chwili postaram się przesłuchać.

Jak w ogóle Wam się udało przeprowadzić i nagrać tę rozmowę? Przez Skype? W każdym razie - fajnie :-)
Czy coś byś przeciw miała?
[Profil] [PM] [E-mail]

clown
Tatuś

Wysłany: 12 Grudzień 2012, 08:58    [Cytuj]

Tak, rozmowa była nagrana i prowadzona via Skype. Planowane są kolejne odcinki Radia Wojennik, więc powoli szykujcie się za zaproszenia :P
Co do PW, to Ryszard ma rację - złożony pdf był gotowy, jednak nikt oprócz mnie i Ryśka nie zgłosił uwag, więc zgodnie stwierdziliśmy, że zostaliśmy olani. Stąd pomysł na bloga jako medium niezależnego od większej liczby osób, gdzie mozna wrzucać teksty o dowolnej porze bez proszenia się o zapowiedziane artykuły.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
[Profil] [PM]

[ ODPOWIEDZ ]